Pls hlásni mi TUpro amyyyynku=)

                                                                   

Reklamy: CLICKthdiamond.gif image by Salisko

!Designy už NEDĚLÁM!

Katalog designů CLICKthdiamond.gif image by Salisko

kámošky Kris a Dakota

15. března 2010 v 20:29 | Amyyyynka |  The Runaways
Poté, co si společně Kristen Stewart a Dakota Fanning zahráli ve filmech "Twilight" a "The Runaways", vytvořili si mezi sebou velice blízké přátelské pouto, které mezi sebou mají i jejich reálné postavy, z kapely Joan Jett a Cherie Currie.

Dakota se pro ET svěřila se svými city ke Kristen: "Stala se jedním z mých nejlepších přátel, ona je úžasná holka." Tyto slova hlásala Dakota na čtvrteční premiéře filmu "The Runaways" v Los Angeles. Sama Cherie odhalila, že se jí podlomila kolena, když zjistila, že právě její postavu bude Dakota hrát ve filmu.

Kristen doufala, že bude hrát Joan přesně takovou, jaká je. "Existuje toho hodně, kde se můžete podívat na jejich fotografie nebo se online podívat na nějaké video, prostě věci, které si najdete. Pokud ale chcete opravdu zachytit tu podstatu, pak to tak nejde." řekla skromně. "Joan je doslova oheň a je jedna z nejdynamičtějších lidí, které jsem kdy potkala ... tak trochu jsem se za ní schovávala a hrála si na rockovou hvězdu."

Podle Joan Kristen chtěla udělat opravdu velký dojem, a dělala to dobře. "Opravdu to dokázala," řekla zpěvačka, když popisovala pravé poselství filmu. "Myslím, že film je film, který tak trochu postupuje podle vašich snů. Vím že to zní jako klišé, ale myslím, že lidé až příliš často znevažovali naše sny, ať už mluvíme o rock 'n' rollu nebo o vědě."

Zralá hvězda Dakota, vysvětlovala historii hudební kapely: "Byla to opravdu jedna z prvních rock 'n' rollových kapel, a mnoho lidí si to vůbec neuvědomuje, ale tak jsem byla opravdu moc překvapená a šťastná, že je to přeneseno do této nové generace."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 amyyyynka amyyyynka | Web | 16. března 2010 v 17:52 | Reagovat

:-D :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama